čeština english
Facebook
28.3.2019  Spolupráce s DJ-svatby,oslavy

DJ na Vaší Svatbu - zdravím Vás jmenuji se Víta Vratislav a říkám si DJ Vraťák, na scéně hudební působím jako DJ a moderátor již  přes   20 let . Svatební a narozeninové produkce se staly mým hodně častým pracovním koníčkem . S hotelovým komplexem RYTÍŘKO spolupracuji na svatebních a narozeninových dnech již 10 let. Hotel Rytířko ,jak asi víte, disponuje rozlehlou zahradou s terasou, kde kromě hudební produkce nabízíme ozvučení obřadu, kde si můžete vybrat oblíbenou hudbu např. při příjezdu hostů-příchodu k oltáři -předávání prstýnků. Svoje ANO , proslov oddávajícího, tak můžete slyšet z reprobeden ,díky nainstalovaným mikrofonům, aby tak všichni hosté vše slyšeli srozumitelně.

Několik zajímavostí od nás :

- samotnou hudební produkci s technikou lze připravit na venkovní terase( do 22,00), kde hosté mohou tančit pod širým nebem a v případě nepřízně počasí je další technika připravena ve vnitřním.sále,kam se produkce po 22,00 přesouvá.Vše je propojeno a lze improvizovat.

- Na svatební obřad Vám umíme zajistit na přání samotné housle , klávesy,Violoncello, nebo dokonce harfu – vše vždy profesionálně přizvučené.

- Na celodenní produkci umíme zajistit i kapely, které se specializují na svatební veselice. Kapela se pak může střídat s DJ, a po 22,00 , kdy nastává noční klid , se hosté přesunou do sálu kde opět pokračuje DJ.

Hudební žánr vždy přizpůsobíme na Vaše přání…._(od dechovky,rocku, rockenrollu,olldies, novodobé scény)

Pokud Vás nabídka zaujala, pište volejte:  775-218969

  plesservis.ji@seznam.cz          www.dj-nasvatbu.com

  

© 2007 Hotel Rytířsko - edited by N.E.S.P.I